خدمات

ویرایش و تایپ پارتیتور

برخی از نت‌های دست‌نویس موجود به سختی قابل خواندن و اجرا هستند، یا حتی آثاری وجود دارند که به هردلیل نت و پارتیتور آن ها موجود نیست. تیم کادنزا 101 می‌کوشد با مطالعه‌ی دقیق این آثار آنها را به صورت تایپ شده بنویسد و آماده ی اجرا یا انتشار کند. آهنگسازانی که به هر دلیل فرصت تایپ کامپیوتری آثارشان را ندارند می‌توانند انجام این مهم را به کادنزا 101 واگذار کنند.

خدمات

ارکستراسیون و تنظیم

یکی از اصلی ترین فعالیت های کادنزا ۱۰۱، تنظیم قطعات برای آنسامبل های مختلف و یا ارکستر سمفونیک است. هم‌چنین گاهی لازم است پارتیتورهای ارکستری به صورت Short-Score برای پیانو تبدیل شوند، که انجام چنین اموری نیازمند تجربه و آشنایی کافی با ارکستر است. خوشبختانه تیم کادنزا 101 از افرادی تشکیل شده که قبلاً این فعالیت‌ها را به صورت مستقل انجام داده و تجربه‌ی کافی در این راه به دست آورده‌اند.

خدمات

سمپل‌گذاری

سمپل گذاری قطعات در دو بسته ی کاربردی و حرفه‌ای ارائه میشود:

بسته ی کاربردی:  در زمانِ کمتری (حدود یک هفته) آماده می‌شود و هزینه ی آن بسیار مقرون به صرفه است.

بسته ی حرفه ای:  در بسته ی حرفه ای به دلیل اینکه به تمام آرتیکلاسیون ها (articulations)، تکنیک ها (techniques) و دینامیک ها (Dynamics) توجه ویژه میشود، در مدت زمان طولانی تری (حدود دو تا سه ماه) آماده میشود. در این بسته خروجیِ نهایی بسیار با کیفیت و تا حد امکان شبیه به ظبط زنده خواهد بود و تمام مراحل میکس و مستر نهایی برروی قطعه پیاده خواهد شد.

پیشنهادِ ما:

اگر صرفا به دنبال خروجیِ بسیار با کیفیت تری نسبت به صدا های پیش‌فرص نرم افزار های نُتاسیون هستید، بسته ی کاربردی و اگر میخواهید اثرتان را آماده ی انتشار (آلبوم و...) کنید، بسته ی حرفه ای را پیشنهاد می‌کنیم.

خدمات


  • کادنزا ۱۰۱ به تمامی علاقه‌مندانی که برای اولین بار پروژه‌ای را درخواست می‌کنند، امکانی برای راستی‌آزماییِ سرویس های ما در اختیارشان قرار می‌دهد. بدین صورت که تیم ما بخشی از پروژه را بصورت کاملا رایگان سمپل گذاری، تنظیم، نت نویسی و ... می‌کنند.

خدمات


پروژه‌های انجام شده توسط تیم کادنزا 101:


13  پروژه‌ی ویرایش و تایپ پارتیتور

پروژه‌ی ارکستراسیون و تنظیم

پروژه‌ی سمپلینگ